Mercedes-Benz
Okan Altun
Kamyon Servis Müdürü
Tel: +90 212 8676666
okan.altun@has.com.tr
İrtibat Kişisi: HTA servis, Kamyon servis, null_20
Şevket Erdem Bahadır
Kamyon Satış Müdürü
Tel: +90 212 412 15 15
erdem.bahadir@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon satış
Soner Balaban
Otobüs Satış Müdürü
Tel: +90 212 412 15 15
soner.balaban@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Otobüs satış
Onur Güldik
SSH Müdürü
Tel: +90 212 412 15 15
onur.guldik@has.com.tr
Cüneyt Kural
Otomobil Satış ve Pazarlama Direktörü
Tel: +90 212 622 88 88
cuneyt.kural@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil satış
Kerim Tezel
Otomobil Servis Müdürü
Tel: +90 212 622 88 88
kerim.tezel@has.com.tr
İrtibat Kişisi: HTA servis, Otomobil servis
Ercüment Çalın
Atölye Şefi
Tel: +90 212 412 15 15
ercument.calin@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis
Osman Çoban
Hta Satış Müdürü
Tel: +90 212 412 15 15
osman.coban@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç satış
Ali Cengiz Özbozkurt
2.El Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 212 622 88 88
ali.ozbozkurt@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil 2. el
Okan Dalyan
Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 212 622 88 88
okan.dalyan@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil satış
Cemalettin Başaran
Çekici Satış Danışmanı
Tel: +90 212 412 15 15
cemalettin.basaran@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon satış
Ercan Demir
Kamyon Satış Danışmanı
Tel: +90 212 412 15 15
ercan.demir@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon satış
Nilay Erdem
Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 212 622 88 88
nilay.erdem@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil satış
Murat Kara
Hta Satış Danışmanı
Tel: +90 212 412 15 15
murat.kara@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç satış
Şükrü Karaalioğlu
Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 212 622 88 88
sukru.karaalioglu@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil satış
Serkan Yılmaz
Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 212 622 88 88
serkan.yilmaz@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil satış
Ferhat Altunbulak
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 412 15 15
ferhat.altunbulak@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Kamyon servis
Aykut Balota
2.El Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 212 346 34 10
aykut.balota@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil 2. el
Uğur Murat Demirer
Kullanılmış araçlar Satış Müdürü
Tel: +90 212 622 88 88
ugur.demirer@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil 2. el
Beyhan Demirpençe
Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Tel: +90 212 4121515
beyhan.demirpence@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Kamyon servis
Koray Erol
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 412 16 54
koray.erol@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Kamyon servis
Koray Eryiğit
Yep Pazarlama Ve Satış Sorumlusu
Tel: +90 212 412 15 15
koray.eryigit@has.com.tr
İrtibat Kişisi: HTA yedek parça, Kamyon yedek parça, Otomobil yedek parça, null_15
Emre Kandemiroğlu
2.El Hta Satış Danışmanı
Tel: +90 212 412 15 15
emre.kandemiroglu@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç satış
Yusuf Kurt
Kamyon Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 8676666
yusuf.kurt@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon servis, null_20
Hakan Kut
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 622 88 88
hakan.kut@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Derya Kızıl
Kamyon Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 8676666
derya.kizil@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon servis, null_20
Abdullah Dilşat Selamet
Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 212 622 88 88
dilsat.selamet@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil satış
Necmi Sönmez
Yep Şefi
Tel: +90 212 412 15 15
necmi.sonmez@has.com.tr
İrtibat Kişisi: HTA yedek parça, Kamyon yedek parça, Otomobil yedek parça, null_15
Mediha Yazıcı
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 622 88 88
medihayazici@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Alper Yüksel
Filo Satış Müdürü
Tel: +90 212 329 28 28
alper.yuksel@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Filo Satış Ekibi
Merve Çavdar
Hta Satış Danışmanı
Tel: +90 212 412 15 15
merve.cavdar@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç satış
Cem Çubukçu
Otobüs Satış Danışmanı
Tel: +90 212 412 15 15
cem.cubukcu@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Otobüs satış
Tolga Şengül
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 622 88 88
tolga.sengul@has.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil servis