Mercedes-Benz

Kampanyalar

Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Size özel sunduğumuz kampanyalar ile Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini sağlıyoruz.

Turuncu ona çok yakışıyor, avantajlar da öyle.
Yeni A-Serisi Sedan OrangeArt Edition.

Kampanya 01 Haziran - 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılmayı kabul eden Mercedes-Benz otomobil yetkili servislerinde, kampanya hedef kitlesi içerisinde yer alan Mercedes-Benz otomobilleri için geçerlidir. Kampanya kapsamına sadece seçili aküler dahil edilmiştir. Fiyatlar Start - Stop aküsü değişimi içindir. Agm akünün amper gücüne göre fiyat değişebilir. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş.'nin kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Burada tek yetkili Mercedes-Benz tutkusu.

Orijinal yedek parça ve işçilikte, araç yaşı ve modeline bağlı olarak değişen indirimler Mercedes-Benz yetkili servislerinde. Üstelik vale hizmetimizle otomobilinizi belirlediğiniz lokasyondan alıyor, işlemlerin ardından size teslim ediyoruz. Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları kullananlara özel fırsatı kaçırmayın.

Dört teker üzerine düştünüz.

Şimdi yaz lastik değişimi Mercedes-Benz yetkili servislerinde %20 indirimli. Siz de gelin, hem yola doğru lastiklerle çıkın hem de birbirinden özel hediyelerin tadını çıkarın.

Mercedes'inizin gerçek performansını keşfedin.

Beklentilerinizi bir adım ileriye taşımanın zamanı geldi. Mercedes'iniz için özel olarak geliştirilen Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları ile motor aşınmalarını azaltın, yüksek performansı her koşulda yaşayın.

Siyah detaylar onu çok avantajlı gösteriyor.
Yeni A-Serisi Sedan BlackArt Edition.

Sportif görünüm sağlayan ön ve arka spoyler, krom kapı kolu süslemeleri, beyaz çeperlere sahip 18 inç beş kollu mat siyah jantlar, AMG jant göbek kapağı… Hepsini bir arada sunan BlackArt Edition aksesuar paketi, indirimli fiyatı ile Yeni A-Serisi Sedan sahiplerini bekliyor.

Turuncu ona çok yakışıyor, avantajlar da öyle.
Yeni A-Serisi Sedan OrangeArt Edition.

Turuncu çeperlere sahip 19 inç çok kollu AMG tasarımı jantlar, arka spoyler ve turuncu AMG jant göbek kapağı onu özel kılıyor. OrangeArt Edition aksesuar paketi, indirimli fiyatı ile Yeni A-Serisi Sedan sahiplerini bekliyor.

Sen yetkili bir Mercedes'e benziyorsun

Mercedes'iniz emin ellerde olsun diye, Mercedes-Benz yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri bu yıla özel %40'a varan indirimlerle! Dilediğiniz kadar bakım paketini şimdi alın, hiçbir yerde bulamayacağınız ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bu avantajı kaçırmayın.

Garantinin Mercedes’i, Mercedes’in garantisi.

Kilometre sınırı olmadan 4 yıl garanti yalnızca Mercedes-Benz'de! Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olan herkes 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanıyor, kilometreye takılmadan Mercedes'inin keyfini çıkarıyor.