Mercedes-Benz

Vito Tourer Shopping Fest'te

08.10.2015

Mercedes-Benz Türk, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla yaptığı çalışmalar ve düzenlediği organizasyonlara bir yenisini daha ekleyerek İstanbul Shopping Fest’e hafif ticari araçları ile sponsor oluyor.
İstanbul’un zengin tarihi geçmişini, kültürünü, mutfak sanatını, alışveriş ve eğlenceyle buluşturan ve bu yıl 6-28 Haziran 2015 tarihleri arasında beşinci kez düzenlenecek olan “İstanbul Shopping Fest”te alışveriş, Mercedes-Benz Türk’ün sürpriziyle daha da keyifli hale gelecek.
İstanbul Shopping Fest katılımcılarına Mercedes-Benz Vito Tourer kazanma şansı
İstanbul Shopping Fest’te 23 gün süresince kredi kartı veya banka kartıyla 50 TL’lik alışveriş yapan herkes, festival için düzenlenen özel kampanyaya katılmaya hak kazanacak.
Çekilişte kazananlar arasından bir kişiye Mercedes-Benz Vito Tourer hediye edilecek. Özellikle geniş ailelerin tercihi olan Mercedes-Benz Vito Tourer, yakından incelemek isteyenler için de, Shopping Fest boyunca Mall of Istanbul, Istinye Park ve Meydan AVM’de sergilenecek.
Tufan Akdeniz: “Doğru bir işbirliği başlattık”
Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Türkiye Müdürü Tufan Akdeniz: “İstanbul Shopping Fest’in sponsoru olmaktan dolayı gururlu ve sevinçliyiz. Beşincisi düzenlenecek olan Shopping Fest’in bu yıl da İstanbul’a farklı bir renk katacağına inanıyoruz. Festival süresince sergileyeceğimiz Vito Tourer aracımızın ise, güvenlik, konfor, ekonomiklik ve kalite arayan geniş ailelerin gözdesi olacağını düşünüyoruz. Bu yüzden katılımcılara; artık ailenizle gideceğiniz alışverişlerin keyfini sürebilirsiniz çünkü yeni Vito ile birlikte -iki araba gidelim- ve -arabada yer var mı- dönemi kapanıyor, diyoruz. Tüm İstanbul Shopping Fest ziyaretçilerine keyifli alışverişler ve yeni Vito Tourer aracımıza sahip olabilmeleri için bol şans dilerim.” sözleriyle görüşlerini dile getirdi.